Beauty studio Dana vás připraví na léto 2020!

V MÓDA & STYLE & LIFESTYLE, ZDRAVÍ & KRÁSA od Katka

PRAHA | 26.11.2019 | AUTOR : DANA SCHOLLEOVÁ 

Víte, jaké tělové procedury je vhodné absolvovat, než začne letní sezona 2020? Aby byla vaše pokožka na těle bez chybičky, vyzkoušejte třeba bezbolestnou liposukci a diodový laser v Beauty studiu Dana. Připravena je pro vás lákavá nabídka ošetřujících procedur, tělové a anti-agingové (omlazující) péče pro krásnou a vypnutou pokožku.

Vyzrajte nad věkem i tukem bezbolestnou liposukcí

Pokud se vám stále nedaří zhubnout, nebo chcete podpořit hubnutí a zpevnění těla, bezbolestná liposukce vám pomůže vrátit vaši štíhlou postavu. Šetrně vás zbaví nadbytečného tuku, bez podstupování zbytečných rizik získáte zpět vaše sebevědomí a zlepšíte svůj zdravotní stav. Bezbolestná liposukce trvá jen pár desítek minut a opakuje se několikrát po sobě. Navíc efekt zaznamenáte velmi brzy. Už po pár neinvazivních liposukcích budete mít mnohem lepší pocit.

Kryolipolýza pro zmražení tukových buněk.

Trápí vás větší bříško, boky a stehna? Podpořte hubnutí, cvičení a dietu touto procedurou. Kryolipolýza vás díky zmražení tukových buněk bez bolesti zbaví tuku. Výsledek je trvalý a úbytek tuku zaznamenáte už za 4 až 6 týdnů.

Lipolaser liposukce na břicho, boky i hýždě

Lipolaser liposukce vám odstraní tuk na problematických oblastech těla. Tato hřejivá procedura je bezbolestná a relaxační. Uvidíte okamžitý efekt a omlazenou pokožku.

Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up procedura vás zbaví tuku na čtyř partiích současně a zhubnete bez námahy. Budete ležet a přístroj vše odcvičí za vás. Efekt je jako při intenzivním cvičení v posilovně a kúra je vhodná i pokud nemůžete cvičit ze zdravotních důvodů. Vytvoří se vám endorfiny a výsledek vidíte ihned. Odstraníte přebytečný tuk, zpevníte pokožku, zlepšíte krevní oběh, odstraníte toxiny a zrychlíte metabolismus.

Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Neinvazivní lipomasáže jsou bezbolestné a viditelné hned po první proceduře. Dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla a dopřejte si odpočinek.

Radiofrekvence paží, podbradku, lýtek, kolen, kotníků i obličeje

Radiofrekvence je nejúčinnější bezbolestná liposukce na menších oblastech těla a výsledek vidíte ihned. Je to příjemná a hřejivá procedura, která rozpustí tuk, aktivuje tvorbu kolagenu a vede ke zpevnění a omlazení pokožky. Anti-aging procedura se provádí i na oblast obličeje, krku a dekoltu.

Zbavte se chloupků trvalou epilací těla diodovým laserem

Trvalá epilace těla diodovým laserem přináší bezbolestné, rychlé a účinné odstranění nežádoucích chloupků z obličeje i těla. Nemusíte řešit jejich bolestivé odstranění, vyrážky a zarůstání chloupků. Po šesti kúrách vám odstraní všechny typy chloupků, rychle a bezbolestně. Provádí se jednou měsíčně a před ošetřením je nutné ošetřované místo důkladně oholit. Terapie vás zbaví chloupků jednou pro vždy.

Tipy na závěr

Aby bylo ošetření dokonalé, připravte se na léto v plné parádě. Využijte i kyslíkovou mezoterapii na omlazení obličeje, krku, dekoltu a prsou, nebo vyzkoušejte expresní omlazení. Můžete si dopřát i proceduru odstranění pigmentových skvrn FREEZE PEN pomocí takzvané kryoterapie. Dana Beauty studio vám pomůže omládnout. V případě, že stále nevěříte, tak se podívejte na její recenze, či fotky před a po.

Sdílejte tento článek