It´s my life! Brno, M-palác, druhá proměna!

V FITNESS, RECEPTY, ZDRAVÍ & KRÁSA od Katka

Ve spolupráci s brněnskou pobočkou It´s my life! v M-paláci Vám MUJSALON.COM přináší další proměnu!

Nebojte se změnit svůj život … It´s my life! je zde pro Vás.

JAN CIHLÁŘ

Na to, aby člověk mohl skutečně změnit sebe a svůj život, stačí, aby opravdu chtěl. Tohle jsem si uvědomil, když jsem koncem loňského roku stoupl na váhu a k mému zděšení se objevilo pro mě nepřijatelné číslo 107 kilo.

Řekl jsem si a dost! Začal jsem přemýšlet nad tím, jak se při mém zaměstnání, které je velmi fyzicky a časově náročné, co nejrychleji zbavit přebytečných kil. Potřeboval jsem způsob, který nebude dlouho trvat a kde je zaručený dobrý výsledek.

Dnes děkuji za den, kdy mi jeden z mých dobrých kamarádů mi doporučil salón  It´s my life! v M-Paláci Brno. Sám tímto dietním programem prošel a když jsem viděl na vlastní oči, kolik se mu podařilo zhubnout a za jak krátkou dobu, bylo rozhodnuto.

Objednal jsem se na první návštěvu. Trochu jsem se obával, jak to bude všechno probíhat, hlavně toho, že dostanu nějaký předepsaný nereálný stereotypní jídelníček, který se nedá dlouhodobě dodržovat a že mi při návštěvách budou nabízet jen nějaké produkty. Všechno bylo naštěstí jinak.

Po důkladné konzultaci s paní Lidkou Francovou, kde proběhlo i moje první vážení a měření, jsem dostal podrobný program a konečně jsem pochopil to, co dělám špatně. Neustálá únava, nespavost, zdravotní problémy, nepravidelné stravovací návyky, to vše bylo důsledkem mých nadbytečných kil.

Začátek pro mě nebyl moc jednoduchý, ne proto, že bych měl problém striktně dodržovat stanovený dietní program, ale proto, že jsem musel změnit celý režim dne. Začal jsem pravidelně spávat a vstávat ve stejnou dobu, dodržoval jsem čas stanovený na jídlo, přidal trochu pohybu a hlavně jsem vynechal jakýkoliv přísun alkoholu. A vyplatilo se. Po 14 dnech při převážení a měření jsem se nestačil divit. Kila šla dolů a já se cítil báječně. Postupně jsem ke koktejlům a stravě It´s my life! přidával i běžné jídlo. Po 10 týdnech jsem zhubnul neuvěřitelných 22 kilo.

Cíl 85 kilogramů byl splněn! Celou moji dietou mne provázela výživová poradkyně Lidka Francová, na kterou jsem se mohl kdykoliv obrátit se svými dotazy. Vždy mě trpělivě vyslechla a vše pečlivě vysvětlila. Za to ji upřímně děkuji.

Dietní program It´s my life a salon M-Palác Brno můžu všem doporučit!

MUJSALON.COM DOPORUČUJE!

Sdílejte tento článek