TERIBEAR HÝBE PRAHOU

V ZDRAVÍ & KRÁSA od Katka

Nadace Terezy Maxové pořádá další ročník CHARITATIVNÍHO BĚHU … TERIBEAR HÝBE PRAHOU ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM.

Teribear hýbe Prahou je sportovně – charitativní akce, určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Po deset dní máte non-stop příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Vraťte se, kdy máte chuť. Za jednorázový poplatek vám snímací čip zprovozníme na celou dobu.

Nemusíte trénovat! Čas ani styl nerozhoduje. Stačí mít chuť a přijít na Letnou, koupit si čip a rozhýbat s námi Prahu! Nazujte tenisky, běhejte, choďte, procházejte se – po naší vytyčené trase. Za každý kilometr, který urazíte a který zaznamená váš čip, věnují partneři akce 50 Kč na vámi zvolený příběh. Nebo se prostě zapojte jako člen týmu TERIBEAR a podpořte náš projekt jako takový.

Kdy: 8. – 17. 9. 2016 nepřetržitě! Můžete přijít kdykoliv a podle libosti se vracet.

Kde: V parku na Letné. Start bude poblíž Metronomu. Stanovený okruh měří 1,3 km.

Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled prostřednictvím průběžné výsledkové listiny, jak jste pomohli.

Fandí samozřejmě i celý tým MUJSALON.COM  a upřímně doufáme, že se vybere co nejvíce penízků! 🙂

Pokud nemůžete jet do Prahy a přispět svým během, máme pro Vás i další možnost. Můžete pomoci i jinak …nákupem Dárkové Krabice I pro radost … NA DAKAI.CZ 🙂

Zdroj: www.teribear.cz

 

Sdílejte tento článek