Bára Poláková je superžena!♥

V ZÁBAVA & SPORT od Michaela

Bára Poláková čeká druhé miminko.♥
Příští rok odehraje jen pár vybraných koncertů. Bára Poláková je superžena! Vyprodává všechny koncerty, vychází její první kolekce oblečení, chystá další klip k písni. A do toho bude dvojitou maminkou. Protože jsou sestry, rozhodla se svěřit exkluzivně právě na tomto webu ProMaminky.cz. 🙂

Mám pro Vás ukázku rozhovoru, celý je na webu promaminky.cz

Saša: Baru, máš za sebou zhruba polovinu tour. Jak si ji užíváš? Jste jako kapela sehraní?
Bára: Je to paráda. Mám kolem sebe lidi, kterých si moc vážím a obdivuju je za to, co umí. Pořád něco dolaďujem a pipláme. Mám je za to moc ráda.

Saša: Najezdíte spoustu kilometrů a zároveň jsi maminkou roční Ronji. Jak se dá skloubit rodina a takhle náročná práce?
Bára: Není to nic lehkého, ale jde to. Koncerty jsou maximálně třikrát v týdnu čtvrtek, pátek, sobota, takže zbytek týdne jsem maminkou na plný úvazek.

Saša: Na koncertech z Tebe sálá energie. Kde ji bereš?
Bára: Z hudby, ze smíchu, z radosti, že lidi jsou šťastní, že křičí a tančí a že jich došlo tolik! Byla jsem zvědavá, jak to s návštěvností bude, protože se říká, že se na tour všechno ukáže a my vyprodali už pár docela velkejch míst. Tak jsem za to vděčná a úplně pokorně se raduji a užívám si to.

Saša: Jsem Tvoje ségra, takže znám jedno tajemství.. chceš s ním už vyjít ven? Svěříš se?
Bára: Jasně, Tobě to tu řeknu samozřejmě neraději ze všech medií. Rozhodla jsem se, že budu mít půl roku volno a to až do června. Příští rok tedy odehraju po celé republice jen 10 koncertů, protože čekáme další miminko. Jsem totiž vedle zpěvačky a herečky hlavně maminka a tak si nechci nechat ujít tak vzácný čas. Žádná práce není tak důležitá jako miminko. Takže dost nekompromisně odmítám i lukrativní nabídky. Má manažerka se z toho hroutí (smích).

Oblíbený hit týmu mujsalon.com! ♥♥♥
Krásný zbytek dne!

čerpáno z: pinterest.com, promaminky.cz, youtube.com

Sdílejte tento článek