10 triků pro perfektní řasy 👍🏻

V TIPY MUJSALON.COM & YVYCOM.COM od Michaela

Přinášíme Vám tip na krásné řasy! 🙂

Krásné řasy jsou bezpochyby základ líčení. I když nepoužijete žádný jiný make up, samotná řasenka dokáže rozzářit a zvýraznit obličej. Každá z nás má „tu svou nejlepší řasenku“, na kterou nedáme dopustit. Ale používáme ji opravdu správně? To možná ne… Mám pro vás 10 triků, kterými byste se rozhodně měly řídit, pokud chcete mít dokonale bezchybné řasy.

-řasenku nepoužívejte déle než 2-4 měsíce. Po této době vysychá a už nefunguje tak, jak by měla.
-když nanášíte víc vrstev, nechte je vždy před další aplikací zaschnout. Nespěchejte a počkejte raději delší dobu. V mezičase si můžete třeba vyčistit zuby, nalíčit rty, nebo upravit vlasy 🙂
-chcete opravdu hodně zvětšit objem řas? Ještě před použitím řasenky naneste na řasy štětcem jemný pudr a uvidíte ten výsledek!
-raději než kleštičky na řasy používejte speciální řasenku pro natočení řas. Vše je totiž o štětečku. Ten správný nazvedne a natočí vaše řasy mnohem lépe než kleštičky.
-pokud chcete precizně nalíčit i ty nejdrobnější spodní řasy nebo řasy v koutku oka, a já věřím, že chcete, potom nedržte řasenku vertikálně, ale horizontálně. To znamená rovnoběžně k řasám. Uvidíte, že vám to půjde samo.
-nezapomeňte čistit kartáček. Jedině tak vám dokonale oddělí řasy jednu od druhé a zůstane na něm to správné množství barvy. Stačí ho jednou za čas namočit na 5 minut do horké vody. Otevřenou tubu s barvou zatím zakryjte třeba ubrouskem, aby zbytečně nevysychala.
-nepoužívejte voděodolné řasenky. Vyschnou totiž mnohem dříve než ty „obyčejné“.
-nikdy řasenkou „nepumpujte“ v tubě. Dostává se tak do tuby vzduch a řasenka rychleji vysychá.
-místo odličovače použijte kokosový olej. Odličovací schopnosti má stejně dobré, ale navíc řasy vyživuje a hydratuje.
-použijte řasenku místo tekutých linek, vypadá to perfektně. Stačí mít správný štěteček, nanést na něj trochu barvy z řasenky a je to!

tip od parfums: Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Curl nebo legenda mezi řasenkami Lancôme Virtuose.

čerpáno z parfums.cz

Krásné řasy s mujsalon.com!

Sdílejte tento článek